+420 775 553 878

Dnes masírujíErotická masáž je jedna ze základních masáží, která uvolňuje nejen tělo, ale i mysl. Budou se Vám plně věnovat nahé krásné masérky a vzájemnou něhu zakončí úžasnou masáží penisu. Jemnými doteky Vám promasíruje celé tělo, nejdříve bude věnovat pozornost zádům a nezapomíná také na uvolňující masáž hlavy. Největší pozornost je zaměřena na  Vašě intimní partie, kde Vás žhavou masáží penisu a jeho okolí přivede až k úplnému vyvrcholení. Pokud máte zájem, můžete k masáži využítí také některou z našich extra služeb jako jsou masáž prostaty, lap dance či foot job. Na závěr Vás čeká společná sprcha a odcházíte jako znovuzrození. 

Nuru masáž doporučujeme pokud dáváte přednost masáži tělo na tělo a většímu kontaktu s masérkou. Bude Vás masírovat především svým krásným nahým tělem, doteky o to budou více intenzivní a vzrušení obrovské. Používáme speciální nuru gel, u kterého dochází k mnohem většímu vzrušujícímu potěšení.

Chcete -li využít to nejlepší,co nabízíme, je právě tato Exclusive andělská masáž správným výběrem. Při této erotické masáži Vás slečna masíruje kompletně nahá a vše umocňují vzájemné doteky, které jsou v této masáži povolené. Nejdříve Vás čeká společná sprcha s masérkou dle Vašeho výběru a poté následuje uvolňující masáž celého těla obohacena o prvky tantra a NURU masáže. Kromě speciálního aroma oleje využívá také hlazení pavím perem a horké ručníky. Nechybí samozřejmě body sliding neboli masáž prsy po Vašem těle a masáž intimních partií jako jsou vnitřní strana stehen či masáž hlavy. U této masáže si také můžete vybrat aroma olej. Na konci Vás čeká masáž penisu, kdy se budete cítit jako v ráji a také společná sprcha s masérkou. 

Masáž penisu je masáž u které se nahá masérka věnuje především místům Vašich intimních zón a v těsnému okolí. Tato masáž má za úkol oddalování Vašeho orgasmu až do doby, kdy se budete dostávat do transu a žadonit o ukončení Vašeho "trápení".

Načítání mapy ...

Salón - Ječná

Ječná 550/1
Nové Město - 120 00
+420 775 553 878

Rezervovat