Informace o erotických masážích

Erotická masáž

V erotické masaži Vás provází krásná a profesionální masérka (možnost objednat masérky dvě) dle Vašeho výběru na našich stránkách a bude Vás hýčkat svými doteky nejen po celém těle, ale i na nejintimnějších partiích. Při této erotické masáži Vás slečna masíruje úplně nahá. Na začátku Vás čeká sprcha či aromatická koupel a poté již následuje nezapomenutelná masáž v jednom z našich 3 luxusních pokojů. Jemnými dlaněmi Vám promasíruje celé tělo, nejdříve bude věnovat pozornost zádům a nezapomíná na uvolňující masáž hlavy. Největší pozornost však věnuje Vašim intimním partiím, kde Vás žhavou masáží penisu a jeho okolí přivede až k úplnému vyvrcholení. Pokud máte zájem, po domluvě s masérkou můžete také využít masáž prostaty. Na závěr Vás čeká společná sprcha a odcházíte jako znovuzrození.

NURU masáž

Pokud chcete zažít neobvyklý zážitek, vyberte si z naší nabídky NURU masáž. Tato speciální erotická masáž se na rozdíl od klasické erotické masáže provádí speciálním gelem NURU. V této masáži Vás masérka masíruje celým tělem. Tato speciální masáž tělo na tělo Vás díky vlastnostem NURU gelu dokonale uvolní po celém těle. Opět je zde kladen důraz na intimní partie a erotogenní zóny. Vše je zakončeno erotickou masáží penisu, tudíž vyvrcholením.

Exclusive Andělská masáž

Exlusive andělská masáž je pro Vás na výběr,chcete-li využít to nejlepší z našich masáží. Při této erotické masáži Vás slečna masíruje úplně nahá a vše umocní také vzájemné doteky, které jsou v této masáží povoleny. Nejdříve Vás čeká společná sprcha s masérkou dle Vašeho výběru a poté následuje uvolňující masáž celého těla obohacena o prvky tantra a NURU masáže. Kromě speciálního aroma oleje využívá také hlazení pavím perem a horké ručníky. Nechybí samozřejmě body sliding neboli masáž prsy po Vašem těle a masáž intimních partií jako jsou vnitřní strany stehen či masáž hlavy. U této masáže si také můžete vybrat AROMA olej dle Vašeho výběru, další z možností této masáže, je využít pro prodloužení relaxu naši masážní vanu ve společnosti masérky, vana Vás příjemně uvolní a prokrví celé Vaše tělo. Na konci Vás čeká masáž penisu, kdy se budete cítit jako v ráji a také společná sprcha.

Tantrická masáž

Tantrická masáž je celotělová masáž, která věnuje pozornost všem partiím Vašeho těla (včetně intimních partií). Ukrývá v sobě prvky klasické masáže s tantrickými rituály, jako jsou horké ručníky, jemné doteky hebkými předměty, rituál uctívání těla). Při tantrické masáží by jste se měli těšit z vlastního těla, jeho vzrušení, ale i z přítomnosti druhého (maséra či masérky), který Vám pomáhá rozvést energii po celém těle.

Erotická masáž penisu

Erotická masáž penisu je již dlouhá léta využívána v tantrickém a taoistickém přístupu k sexu. Na rozdíl od klasické masturbace není cílem okamžitý orgasmus, ale oddalování a znásobení prožitku pří vyvrcholení. Pokud Vás tyto metody zajímají, je tato masáž určena právě jen pro Vás. Celá masáž probíhá na zádech a masérka se věnuje převážně jen masáží penisu dle speciálních metod. Tato masáž Vás proto zbaví nejen stresu, ale i napětí. Pravidelná masáž může také zlepšit zdravotní stav mužského pohlavního orgánu. Orgasmu se dosahuje až na konci masáže, avšak během masáže je oddalován a potlačován. Pokud byste měli zájem o více vyvrcholení, je možné masáž přizpůsobit Vašim požadavkům.

Vstupujete na stránky s erotickým obsahem, kliknutím na tlačítko OK potvrzujete, že je Vám minimálně 18 let.

OK